Gut Ege Temizlik

Siz uğraşmanız gereken işlere odaklanın, temizlik bizim işimiz…
  • Villa, Ev, Ofis Temizliği
  • Dış Cephe Cam Temizliği
  • Yerinde Halı Koltuk Yıkama
  • Bahçe Bakım Hizmetleri
  • Kreş, Okul, Hastane Temizliği
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Kamusal ve Spor Amaçlı Alanların Temizliği
  • Ulaşım Sistemleri Temizliği
  • İlaçlama Hizmetleri
  • Kalifiye Personel Tedariği

Villa-Ev & Ofis Temizliği

Ev temizliği konusunda özellikle çalışan ailelerin en büyük yardımcısı olan GUT EGE; evinizin size ait özel bir alan olduğu düşüncesini esas alarak, titiz, saygılı, hijyenik ve güler yüzlü hizmet odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Detaylı ofis temizlik hizmetlerinde ve periyodik temizlik hizmetlerinde firmamızdan sizlere özel çalışma planı hazırlamasını isteyebilirsiniz. Ekibimiz dilediğiniz çalışma şekline uyum sağlayacak ve zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği belirli aralıklarda yapılmalıdır. GUT EGE olarak bu konuda uzmanlaşmış kadromuz ile gerekli tedbirleri alarak binaların dış cephelerinde oluşan kirler temizlenir ve güzel bir görünüm kazandırılır. Firmamız bu konuda gerekli olan titizliği göstermektedir. Ayrıca yüksek binaların temizlenmesi oldukça riskli ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Halılarınız zaman kaybetmeksizin 2 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Halılarınız özelliğini ve parlaklığını kaybetmez, nemli kalmaz veya rutubet kokmaz. Halılarınız dibine kadar inen fırçalar sayesinde derinlemesine temizlik sağlar. Temizlik sonrası lekeler ortaya çıkmaz. Kullanılan ilaçlar sağlığınıza zarar vermez.
Koltuk yıkama işlemi de profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Gönderdiğimiz ekip 2 kişilik olup bazen stajyer olarak 3 kişi olabilir. Koltuk yıkama işlemine başlarken ilk olarak özel kimyasal ile püskürtme yöntemi uygulanır. Ardından yumuşak fırçalı bir makine ile yıkanacak yer fırçalanarak köpürtülür. Ardından yüksek çekim gücü olan vakumlu makineler ile çekilir. Bu sayede koltuklarınız mikrop ve bakterilerden arındırılıp ortalama 2-3 saat içerisinde kullanılabilir hale gelir.

Bahçe Bakım ve Peyzaj Hizmetleri

Yaptığımız çalışmalarla peyzaj ve hazır çim sektörünün öncü şirketlerinden biriyiz. Bitki standartlarını yükselterek projelerinize yeşil alanlar kazandırılması için nitelikli bitkilerin teminine ve peyzaj uygulamaları için hizmetinizdeyiz.

Bahçe bakımında uzman ekibimizin desteği için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Bahçelerin bakımında tecrübeli ekibimiz sizlere aradığınız güvenilir hizmeti sunuyor. İlaç bakımından doğal gübrelemeye, budamadan bitki ekimine kadar olan bütün bakım süreciniz uzmanlarımız tarafından doğru şekilde yapılabilir.

Bahçe toprağı havalandırma, yabani bitkilerin bahçeden temizlenmesi, bahçe düzeni ve yapılan peyzaj çalışmaları için Paxil sizlere bahçe bakımı ve hazır çim hizmeti vermektedir. Yıllardır İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere, Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren firmamız tecrübesi ile hastaneden parklara kadar tüm sektörlerde Peyzaj ve Hazır Çim Hizmeti vermektedir.

Rulo halindeki hazır çim, bahçenize çok kolay bir şekilde, evinizdeki halı gibi serilebilir. Size sadece ihtiyacınıza uygun çeşitleri seçmek kalır.
Üretimi yapılan çimin, tohum çeşidi üretim, nakliye, uygulama, uygulama öncesi ve sonrası yapılan ve yapılması gereken konular hususunda her türlü hazır çim bilgisi verilir.

Kreş, Okul, Hastane Temizliği

Sağlık bilgisi literatüründe hijyen, insanların sağlığın korunması ve devam ettirilmesi için gerekli kuralların ve uygulamaların tamamıdır. Hijyen, teknoloji ile hızla büyüyen modern çağın sağlıklı yaşam için tüm gereksinimlerinin temel kaynağıdır. Temizlik ve hijyenin hayat felsefesi ve yaşam biçimi haline gelmediği toplumlarda sağlık korunabilir bir değere ulaşamamıştır.

Kreş, Okul ve Hastane temizliği yapılırken özellikle çocukların veya hastaların en çok etkileşimde bulunduğu zeminler ve mikroorganizmaların en çok bulunduğu yer olan lavaboların öncelikli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Ayrıca okul ve kreşlerin ve ferahlığı için bu alanlar sık sık havalandırılmalı ve yabancı tozların ortamdan uzaklaştırılması ve ortamda oksijen sirkülasyonun gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Temizlik sırası kirli alanlardan temiz alanlara doğru yapılır.

İnşaat Sonrası Temizlik​

İnşaat ve tadilat sonrası temizlikler iki türde yapılmaktadır. Bunlar kaba temizlik ve ince temizliktir. Bu iki maddeyi tanımlamamız gerekirse kaba temizlikte inşaat sonrası kalan malzemelerin ve tozların temizlenmesi evinizden veya ofisinizden dışarıya taşınmasıdır. İnce temizlikte ise inşaat görmüş alanların kaba temizliği yapıldıktan sonra mikroplardan arındırma, parlatma ve toz alma gibi pek çok işlem uygulanmaktadır.
İnşaat ve tadilat sonrası temizlikler iki türde yapılmaktadır. Bunlar kaba temizlik ve ince temizliktir. Bu iki maddeyi tanımlamamız gerekirse kaba temizlikte inşaat sonrası kalan malzemelerin ve tozların temizlenmesi evinizden veya ofisinizden dışarıya taşınmasıdır. İnce temizlikte ise inşaat görmüş alanların kaba temizliği yapıldıktan sonra mikroplardan arındırma, parlatma ve toz alma gibi pek çok işlem uygulanmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde oldukça fazla referansı bulunan Paxil bu alanda yüzlerce müşterisinden toplamış olduğu referansları ile göz doldurmaktadır.

Kamusal Alanlar ve Spor Amaçlı Alanların Temizliği

Spor yapılan ortamlar, tozlanmaya müsait, bir çok alet barındıran ve periyodik olarak temizliğinin yapılması gereken ortamlardır.
 

GUT EGE olarak, Spor salonu temizliğinde aletlerin derinlemesine temizliğine, detaycı olmaya oldukça dikkat etmektedir.

Ulaşım Sistemleri Temizliği

Dünya çapında yaşadığımız pandemi ile birlikte artık en önemli gündem maddelerimizden biri de toplu taşıma araçlarının temizliği oldu. Bu konuda da yalnız değilsiniz.

GUT EGE olarak, standartlara uygun temizlik malzemeleri ile endüstriyel boyutta temizlik yaptıktan sonra, tüm ulaşım araçlarını dezenfektanlarımız ile dezenfeksiyon işlemine tabi tutuyoruz.

İlaçlama Hizmetleri

GUT EGE gerek Haşere Mücadele, böcek ilaçlama, ve çevre sağlığı konusunda duyarlı ve sertifikalı bir firmadır, Kurulduğu günden beri kaliteli ve üstün hizmet anlayışından kesinlikle taviz vermeyen bir firmadır.

Doğamızda bulunan bitki ve böceklerin, haşere ve kemirgenler aracılığı ile çevreye yayılan insan ve çevre sağlığını tehdit eden virüs ve mikroplara karşı uygun ekipmanlar kullanılarak insektisit uygulaması bir ilaçlama türüdür.

Etrafımızda bulunan haşere ve kemirgenler insanlar tarafından risk oluşturan sayısız hastalığın taşıyıcısı olmalarının yanı sıra, taşımış oldukları bu hastalıkları çok farklı yöntemlerle insanlara bulaştırırlar.

Sağlıklı bir hayat için,sağlığınızdan olmayın GUT EGE Haşere ve böcek ilaçlama servisi ile hem kendinizi hem de çocuklarınızı koruyun

Kalifiye Personel Tedariği

Uzman ve yönetici seviyesindeki nitelikli İnsan kaynağının temin edilmesinde firmaların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz.

Her biri belli bir sektör ve pozisyon alanında uzman danışman kadromuzun yürüttüğü seçme yerleştirme süreçlerinde, müşterilerimize en kısa sürede aday sunabilmeyi hedefliyoruz. Firmalarımıza sadece işe alım hizmetlerimizle değil, aynı zamanda İK Strateji ve Süreç Danışmanlığı’nda da çözüm ortağı oluyoruz. Yetkinliklerimiz, süreçlerimiz ve referanslarımız ile iddialıyız…

Fiyat Teklifi Almak İster misiniz?

Formumuzu doldurup, taleplerinizi mesaj kısmına yazmanız yeterli. Temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaklar.