Eğitim Hizmetlerimiz

Guts Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri sürekli büyüme ve yenilik felsefesi ile güvenlik hizmetlerine ek olarak, İçişleri Bakanlığından faaliyet izni alan Özel Güvenlik Eğitim Kurumumuz ile sunduğu imkanları ve hizmet ağını güçlendirmektedir.
Kurumumuzda eğitim; Temel ve Yenileme Eğitimleri düzeyinde verilmekte olup Ulusal ve Uluslararası düzeyde deneyime sahip konularında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Detaylı bilgi için: 0-533-091 11 23

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim almak istedikleri konudaki gerekli koşulları sağlayan, kurslarımıza katılarak 5188 sayılı kanun kapsamında eğitim alıp emniyet müdürlüğü tarafından düzenlenen sınavlara giren ve başarılı olan herkes özel güvenlik görevlisi olabilir.

Silahsız özel güvenlik olmak için kayıt şartları özet olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından yasaklı olmamak, yeterli sağlık şartlarına haiz olmak ve en az ilköğretim mezunu olup 18 yaşını doldurmuş olmak şeklinde sıralanabilir.

Silahlı özel güvenlik olmak için kayıt şartları özet olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından yasaklı olmamak, yeterli sağlık şartlarına haiz olmak ve en az lise mezunu olup 21 yaşını doldurmuş olmak şeklinde sıralanabilir.

Silah fark eğitimlerimize katılarak gerekli sınavı geçtiğiniz taktirde silahlı bir özel güvenlik görevlisi olabilir, maaş ve iş bulma olanaklarınızı geliştirebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Almak İster misiniz?

Formumuzu doldurup, taleplerinizi mesaj kısmına yazmanız yeterli. Temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaklar.