Hakkımızda

Gut Group ile İçiniz Hep Rahat!

GUT Group, 1995 yılından bu yana Temizlik, Güvenlik, Peyzaj Yönetimi, Site ve Tesis Yönetimi hizmetleri alanında, İzmir’de faaliyet gösteren Ege Bölgesi’nin öncü kuruluşlarındandır.


Gut Group olarak 7’si büyük şehir olmak üzere 21 şehirde, 150’den fazla kurumsal müşterimize 1000’den fazla personelimiz ile hizmet vermekteyiz. 25 yılı aşan sektör tecrübemiz ile 15 farklı sektöre güvenlik, temizlik, peyzaj ve site yönetimi alanlarında hizmet veriyoruz.

  • Guts Güvenlik
  • Gut Ege Temizlik
  • Gut Yönetim ve Danışmanlık
  • Guts Özel Güvenlik Kursu

Başarı sadece hayatınızda neler başardığınızla ilgili değildir. Bu, başkalarına ne yapmaları için ilham verdiğinizle ilgilidir.
– Gut Group –

Sayılarla GUT Group

0
Yıllık Deneyim
0
Kurumsal Proje
0
Mutlu Çalışan

Neden Bizi Seçmelisiniz

İhtiyaç Duyduğunuz Her Yerde Yanınızdayız

GUT GRUP, hastane, resmi binalar, fabrikalar, turistik tesisler, özel iş yerleri ve büyük iş merkezleri, resmi ve özel eğitim kurumları ve bankalar gibi yerlerde genel ve özel amaçlı temizlik ve güvenlik hizmetleri sağlamaktadır.

Modern İş Çözümleri

Yüksek güvenlik ihtiyacı duyan tesislerin güvenliğinden, özel kimyasal maddeler içeren alanların temizliğine ya da sitelerinizin yönetim ve danışmanlık hizmetlerine kadar tüm alanlarda size özel çözümler sunuyoruz.

Teknoloji Destekli Hizmetler

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde, teknoloji partnerlerimiz tarafından bize özel üretilmiş yazılımlar ile hizmet vermekteyiz.

Eğitimli ve Tecrübeli Takımlar

Kendi bünyemizde olan eğitim kurumumuzda personel adaylarımızı eğitiyor ve sektöre profesyoneller yetiştiriyoruz. Eğitim kurumlarımızdan mezun olanlar uzun yıllardır bizimle birlikte çalışıyorlar. Alanında tecrübeli personelimiz yıllardır hizmetinizde.