Fiziki Güvenlik Hizmetleri

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun esasları çerçevesinde Türkiye genelinde; fabrikalar, sanayi tesisleri, işyerleri, hastaneler, plazalar, oteller, alışveriş merkezleri, okullar vb. kurum ve kuruluşlarda can ve mal güvenliğini sağlamaya yönelik hizmetler verilmektedir. İçeriden ve dışarıdan gelecek tehlikelere karşı giriş çıkış kapılarının kontrol altına alınması, çalışan personelin kontrolü, çalışan hırsızlığının önlenmesi, sanayi casusluğu, yangın, yaralanmalar ve deprem gibi olaylarda ilk önlemlerin alınması, verilen hizmetin ana unsurlarıdır. Amacımız, huzurunuzun ve güvenliğinizin 24 saat kesintisiz olarak sağlanmasıdır. Hizmet verilecek bölgenin özelliklerine göre, konusunda uzman personel tarafından hazırlanan risk analizleri ve bu riskleri ortadan kaldırmaya yönelik oluşturulan operasyon planları, üçüncü gözün bakış açısıyla bütün detaylar dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Özel güvenlik personelinin gece ve gündüz habersiz denetlenmesi, hizmet içi ve iş yerinin özelliklerine yönelik uzmanlaşma eğitimleri ile mevcut riskler, kabul edilebilir düzeylere indirgenmektedir.

Elektronik Güvenlik Hizmetleri

Şirketimiz, elektronik güvenlik konusunda dünyada kendini kanıtlamış markalar ile birlikte çalışmaktadır.

Ürün yelpazesinde bulunan alarm izleme sistemleri, kapalı devre kamera sistemleri, kablosuz izleme sistemleri, geçiş sistemleri ve elektromanyetik kilit sistemlerinin yapılandırılması ve işletilmesi konularında uzmanlaşmış deneyimli ve profesyonel bir kadroya sahiptir.
Elektronik güvenlik hizmetleri ile ilgili tüm projeler, müşterilerimizin tüm ihtiyaçları ve bütçeleri doğrultusunda en iyi performansı verecek ürünler seçilerek hazırlanır. Geçiş sistemleri, diğer uyarıcı ve önleyici önlemler, merkezi sistemle 7/24 takip edilebilmektedir.

Alışveriş Merkezi Güvenlik Hizmetleri

Büyük alışveriş merkezleri için yapılan risk analizlerinde; çevre güvenliği, bina güvenliği, otopark alanı güvenliği en önemli unsurlar olarak ortaya çıkmıştır.

Guts Güvenlik olarak, alışveriş merkezi yerleşim alanlarının ve misafirlerinin güvenliğinin sağlanması, bu fayda yaratılırken insan haklarına saygılı, eğitimli kadromuz ile hissedilmeden faaliyetlerimizin devamlılığı esas alınmaktadır.
Çalışılacak merkez ile ilgili uzmanlarımızca eksiklikler tespit edilip, konu ile ilgili öneriler ve aksiyon planını içeren bir rapor müşterilerimize sunulmaktadır. Uzman personelimiz, bu merkezlerde görev alacak güvenlik elemanlarımızın oryantasyon eğitimlerini görev yerinde, uygulamalı olarak vermektedir. Bu eğitimler sırasında verilen performans değerlendirme notları ile söz konusu lokasyonda belirlenmiş olan güvenlik standartları, geçerli notu alan güvenlik elamanları ile korunmaktadır.

 

Bu standartlar güvenlik esasları dikkate alınarak uzmanlarımız ve müşterilerimiz tarafından ortaklaşa belirlenmekte ve sonuç olarak güvenlik standartları işletme yapısına uygun en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Bu çalışmalar sonrasında işletme güvenliği tam olarak sağlanarak, huzurlu ve güvenli bir ortam yaratılmaktadır.

Fabrika ve Üretim Alanı Güvenlik Hizmetleri

Fabrika ve üretim tesislerinin güvenliği; önceden yapılan risk analizine bağlı olarak ortaya çıkabilecek tehlikeler ve olumsuzlukları önlemek amacıyla; konusunda eğitimli ve sertifikalı personelimiz tarafından sağlanmaktadır.

Personellerimiz fabrika alanlarında kapı güvenliği, araç kontrolü “Acil Durum” çağrı yönetimi, elektronik güvenlik izleme sistemlerinin yöntemi gibi hizmetleri yerine getirmektedir. Yapılan tüm bu işlemler günlük olarak kayıt altına alınmakta ve merkez büromuza iletilerek arşivlenmesi sağlanmaktadır.

Okul ve Eğitim Alanları Güvenlik Hizmetleri

Guts Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri, okul ve eğitim alanlarının güvenliğinin sağlanmasında bölgemizin önde gelen eğitim kurumlarının tercihi olmuştur.

Tercih nedenleri arasında, görev yerindeki personelimizin sürekli olarak denetlenmesi, personel değişimlerinin minimum seviyede olması, başarılı organizasyon yapımız etkin rol oynamaktadır.

Bu kurumlarda görev yapan psikoteknik yeterlilikteki güvenlik personelimiz, çoğunlukla eğitim kurumlarının hedef alındığı yasal olmayan tüm faaliyetlere karşı görev ve sorumlulukları dahilinde aldığı tedbir ve uygulamalarla öğrencileri koruyarak okul yönetimi ve velilerin bu konudaki kaygılarını ortadan kaldırmada önemli bir rol oynar.

Güvenlik Danışmanlığı ve Risk Değerlendirmesi

Sürekli ya da geçici olarak sağlanan güvenlik hizmetlerinin oluşturulma aşamasından başlayarak, fiziki güvenlik ve yangın koruma tedbir ve prosedürlerinin incelenmesi ve analizlerinin yapılması; güvenlik ekibi çalışma planı ve kadro seviyelerinin belirlenmesi; ekip kurulmasında ve gerektiğinde personel seçimi ve adayların temel güvenlik konularında bilgilendirilmesi tarafımızca üstlenilmektedir.

Yapılan habersiz denetim ve senaryolu sınamalar ile güvenlik ekibinin etkinliği ve eğitim yeterliliği ölçülmektedir. Gereken tazeleme seminerleri planlanmakta ve uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra çalışanlarınız için temel güvenlik, ileri güvenlik ve hizmet geliştirme seminerleri ile çalışanlarınız için genel güvenlik, yangın önleme ve müdahale seminerleri planlanır ve uzman eğitimcilerimiz tarafından uygulanır.

Para ve Değerli Eşya Taşımacılığı

Market, restoran, benzin istasyonu, kuyumculuk ve spor organizasyonu gibi yüksek nakit hacminin oluştuğu noktalardaki nakitlerin ve diğer değerli eşyaların, deneyimli ekiplerimiz tarafından teslim alınarak özel güvenlik önlemleri ile riskleri minimize edilip transferleri sağlanmaktadır.

Site ve Özel Konutların Güvenliği

Apartman, site ve özel konut sakinlerinin huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla gerekli önlemler alınarak, gözetim ve denetim hizmetleri verilmektedir.

Verilen hizmetlerin kalitesine ulaşabilmek için 5188 sayılı yasa kapsamında eğitim alan sertifikalı personeller görev almaktadır. Fiziki ve elektronik anlamda, teknik alt yapı etütleri ile koruma ve güvenlik hizmeti en üst düzeyde sağlanmaktadır.

Hizmet Standartlarımız

Uzaktan Denetim Kameraları

Hemen hemen standart haline gelen güvenlik kameraları kullanım amacı dışında, Guts Özel Güvenlik elemanlarının gerek yerinde gerekse (teknik yeterlilikler sağlanmak kaydı ile; statik IP adresi vb) uzaktan 7×24 kayıt veya izlenme yapılarak denetlenmektedir. Bu sayede insan’a bağlı olası olumsuz risk (uyuma, görev yerini terk etme..) faktörleri minimize edilmektedir.

Ayrıca bu sistem sayesinde 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununa göre, Özel Güvenlik hizmetleri tehlikeli iş sınıfına girmekte olup, çalışma alanının uzaktan izlenmesi sayesinde personelin de güvenliği sağlanmaktadır.

Dijital Telsiz Sistemleri

Dijital telsizler dijital modda çalışırken, analog lisanssız el telsizlerinde yaşanan yabancı çağrıların karışması, parazit, hışırtı gibi sorunları ortadan kaldırır. Böylece yalnızca kendi ekibinizin anonslarını dinlersiniz. TYT IP 398 telsizinde bulunan 16-bit ya da 128-bit seviyesindeki dijital şifreleme özelliği ile görüşmeleriniz tamamen güvendedir.

 • Sınırsız kapsama sahası, ülke çapında haberleşme imkanı
 • Operatörlerin 2G, 3G ve 4G şebekelerini destekler
 • Grup ve Özel (bire-bir) ve Acil çağrı yapılabilir
 • Düşük batarya seviyesi uyarısı
 • Konuşma önceliği özelliği
 • Konuşma izni tonu
 • Yüksek ve temiz ses kalitesi
 • Havadan yazılımı güncellenebilir

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Tesislerinizin güvenliğini sağlamak için görevlendirilen Özel Güvenlik Görevlilerinin çalışmalarını denetlemek, insan hatalarını minimize etmek ve GUTS hizmet kalitesini yüksek tutmak amacıyla devreye alınmış elektronik güvenlik sistemleri hakkında genel bilgilendirmedir.

Sistemin teknik özellikleri

IP68

MANDOWN

QR CODE

NFC OKUMA

ACİL ARAMA – ADMIN CALL (GSM)

BAS KONUŞ

GOOGLE MAP (GPS TAKİP)

VIDEO GÖNDERİMİ

SES GÖNDERİMİ

FOTOĞRAF GÖNDERİMİ

SİREN

HATIRLATMALAR           

ALARM HATIRLATMALARI

İSTASYON HATIRLATMALARI

İSTASYON BEKLEME SÜRELERİ

RASTGELE FOTOĞRAF TALEBİ

ANLIK FOTOĞRAF TALEBİ

EL FENERİ

VARDİYA PLANI OLUŞTURMA

ANLIK BİLDİRİMLER – SMS

ANLIK BİLDİRİMLER – PDF

RAPORLAR

 • Devriye raporları
 • Olay raporları
 • İstatistiksel raporlar

MAİL SERVİS

ACİL SMS

OFFLINE MODE

ÇOKLU KULLANICI

AYLIK TESTLER

Denetim Formu

DENETİM FORMU (OPS)

Fiyat Teklifi Almak İster misiniz?

Formumuzu doldurup, taleplerinizi mesaj kısmına yazmanız yeterli. Temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaklar.